Wat moet ik doen?

Status
Niet open voor verdere reacties.

WolfeZ

Banned
Lid geworden
31 mrt 2013
Berichten
11
Hallo, ik heb even een algemeen programmeer talen vraagje!

Wat zijn de belangrijkste/handigste talen die je moet leren / kennen, ik kan nu c++ een heel klein beetje java en redelijk python.
Wat zijn handige talen om te leren? En waarom?
Bedankt!
 
vooralleer je naar andere talen overstapt verdiep je wat meer in advanced programming, zoals combinatie C++ met SQL

waarom in veel bedrijven word een connectie gelegd naar een MS SQL database waar ze gegevens ophalen op in de databank plaatsen.

mijn tip aan jou , leer wat SQL en dan de storred procedures van MS SQL (TSQL).
als je deze combo alsook onder de knie hebt probeer als es iets te programmeren die deze 3 aspecten samenbrengt
SQL TSQL C++
daarna kan je altijd overgaan naar C# waarom tjah ... de grote opkomst van c# mss maar met je kennis van C++ is java of F# beter deze zijn gebaseerd op C++ en F# is gebaseerd op Java
 
Ehhm sql is micrsoft geloof ik dus dat word hem niet(Gebruik ubuntu 12.04 lts) c# is ook ms, java kan opzich wel ben ik ook mee bezig. Maar ik wil nu nog gewoon programmeren en niet web based
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan