• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Weekrapport kleine dingetjes

Status
Niet open voor verdere reacties.

boswottels

Gebruiker
Lid geworden
17 feb 2010
Berichten
49
Hallo,

Ik ben bezig met een weekrapporten systeem te maken. Nu heb ik hiervoor een vast form die ik aan moet houden en die heb ik zo veel mogelijk gebruikt. Ik ben nu op 10% na klaar met mijn excel sheet. Ik wil nog een paar kleine dingetjes toevoegen waar ik maar steeds niet uitkom. Voor tip's naast mijn vragen hoor ik het ook graag

1. ik wil dat de gebruiker tijden in kan vullen met punt, zonder punt met dubbele punt, met puntkomma zoals bijv.
8 = 0:08
800=8:00
8.00 = 8:00
22;00=22:00

Ik had al het volgede scriptje gevonden, maar ik wil niet dat hij op hele kolommen dat doet maar op bepaalde selecties. Aangezien er ook tekst in staat.

Code:
Private Sub Worksheet_Change(ByVal target As Range)
  If Not Intersect(target, Columns("D:AE")) Is Nothing And Not IsEmpty(target) And target.Cells.Count = 1 Then
    Application.EnableEvents = False
    target = Replace(Format(target / 100, "00.00"), ",", ":")
    Application.EnableEvents = True
  End If
End Sub


2. De pause moet alsvolgt geregeld worden;
30 min > 5,5 uur arbeid
45 min > 10 uur arbeid
0 bij geen arbeid ( dit is waar ik niet uit kom) zal vast wel wat makkelijks zijn.)

3. Ik wil de bestanden opslaan onder een knop met de volgende gegevens;
Weeknr. Naam kantonnier


Alvast bedankt!

Hier mijn bestandje;
 

Bijlagen

2. De pause moet alsvolgt geregeld worden;
30 min > 5,5 uur arbeid
45 min > 10 uur arbeid
0 bij geen arbeid ( dit is waar ik niet uit kom) zal vast wel wat makkelijks zijn.)
Mag ik er vanuitgaan dat van 0 tot 5,5 werkuren er geen pauze is , dat er van 5,5 tot 10 werkuren een pauze van 30 min. is en boven de 10 uur een pauze van 45 min .
bekijk je bestandje en zeker kolom N daar staat een formule die ook over de nacht rekent = einduur - beginuur + ( einduur < beginuur )
ik heb ook de pauze ( tijd ) in een aparte cel gezet AA1 en AA2 , de data in AC1 en AC2 zit verwerkt in kolom J , in de andere heb ik TIJDWAARDE("xx:xx") gebruikt , werkt dit niet in 2003 dan kan je dit vervangen door TIJD(uur;minuut;seconden).
 

Bijlagen

Laatst bewerkt:
Bedankt. Echter de kolom nacht, is voor het berekenen van de nachtdienst. Deze moet blijven staan. De pauze word berekend in rij29 bij Pause. Maar ik heb het nu voor elkaar dat hij doet wat ik wil. Ik snapte niet hoe ik een geneste if maakte; elke keer zei hij dat ik te veel argumenten mee gaf.

Nu wil ik alleen nog het invoeren van de gegevens op orde hebben.
 
Als de verborgen kolommen voor het berekenen van de nacht was dan zit je der volgens mij wel behoorlijk naast . Is het de bedoeling dat je bijvoorbeeld weet hoeveeluren er tussen 22:00 en 6:00 gewerkt zijn ? dan heb ik ergens een bestandje waar ik ooit eens ben begonnen dit te verwerken . nog niet zo lang geleden heb ik op een ander forum een posting gedaan waar ik ook de feestdagen heb verwerkt qua % toeslag voor de nacht en de feestdagen .
in bijlage een simpel voorbeeldje ;)
 

Bijlagen

Laatst bewerkt:
Ja klopt. Hoezo zit ik er naast?
Zou je mij een voorbeeld kunnen geven?
 
Voor het opslaan
Code:
Sub opslaan()
With ThisWorkbook
    .SaveCopyAs .Path & "\" & [A2] & "-" & [A4] & ".xls"
End With
End Sub
 
boswottels , welke waarde ( uur ) komt er in cel $K$35 te staan ? .
leg eens uit wat je eigenlijk wil bereiken , overuren vanaf welk uur en zijn er toeslagen na bv 22 uur tot 6 uur smorgens > zo ja , het %tage in welke cel staat dit ? Het is niet normaal dat de helpers meer vragen hebben dan antwoorden :eek: maar dat ligt aan mij ;)
IK lees het wel , ondertussen heeft Rudi het vba gedeelte al opgelost .:thumb:
 
Bakkertje bedankt :thumb::thumb:

trucker;
Ik heb het al naar wens opgelost. Ik heb gister een presentatie gehouden en die is goed gekeurd.

Bedankt voor alle tijd en moeite!

Mijn vragen zijn bij deze opgelost!

gr. Michiel
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan