• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Opgelost wegschrijven via vba voorloop nul gebruiken bij opslaan file naam

Dit topic is als opgelost gemarkeerd
Status
Niet open voor verdere reacties.

Friend

Verenigingslid
Lid geworden
31 jan 2009
Berichten
1.137
Beste forummers,

Ik heb de volgende regel waarin "volgnr" komt uit : volgnr = ActiveSheet.Range("N4") dit nummer wordt elke keer bij een nieuwe file opgehoogd.

Code:
ActiveWorkbook.SaveAs Filename:="C:\2024\" & volgnr & "-" & decldate, FileFormat:=xlOpenXMLWorkbookMacroEnabled, _
    Password:="", WriteResPassword:="", ReadOnlyRecommended:=False, _
    CreateBackup:=False

Het begint met 1. Kan ik het in het opslaan altijd 2 cijferig maken? Dus : 01 etc. Eigenlijk dus een voorloop nul als het 1 cijfer is .
Dat sorteert mijn files namelijk beter.

Is dat Format(volgnr ???

Friend
 
misschien zo:
Code:
if volgnr<10 then volgnr = 0 & volgnr

niet getest
 
Code:
.SaveAs Filename:="C:\2024\" & format(volgnr,"00") &
 
Marco,

Hartelijk dank voor je reactie en je code 👍 Ik krijg nu nog een compileerfout. Dus daar ga ik nog even op studeren.

Friend
 
Harry,

Hartelijk dank voor je reactie en je code 👍
Dat doet precies wat het moet doen.

Top, dank je wel.

Friend
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan