Welk geheugen?

Status
Niet open voor verdere reacties.

Cooleroeney

Gebruiker
Lid geworden
25 sep 2008
Berichten
19
Ik heb besloten een nieuw ram geheugen in mijn computer te plaatsen. Volgens Everest home edition heb ik nu 768mb systeemgeheugen :confused:

graag zou ik hier 2gb van maken. nu heb ik geen idee wat voor een soort ram ik heb en weet dus niet welke ik moet komen.

Ik heb mijn ram geheugen eruit gehaalt en er staat op:

512mb IRx8 PC2-4200u-444-12

En ergens anders vond ik DDR SDRAM. zouden iemand please kunnen zeggen wat voor een soort geheugen ik in mijn computer kan doen?

mvg Jeroen :)

EDIT: ik heb net CPU Z gedownload en daar stond:

Type: DDR2
Size: 1024mb

hier nog wat informatie over mn moederbord:

Moederbordeigenschappen:
Moederbord ID 63-0100-000001-00101111-081606-RS400$EC51GM_THIS BIOS IS EXCLUSIVELY FOR ACER ONLY-08/16/2006
Moederbordnaam Onbekend

Front Side Bus Eigenschappen:
Bandbreedte 4267 MB/s
Bus Breedte 64 bit
Bus Type Intel NetBurst
Effectieve kloksnelheid 533 Mhz
Werkelijke kloksnelheid 133 Mhz (QDR)

Geheugenbus-Eigenschappen:
Bus Breedte 64 bit
Bus Type DDR SDRAM
 
Laatst bewerkt:
Dus.. Je bent DDR2 geheugen nodig.. dus dan ga je naar alternate.nl --> geheugen --> DDR2 --> Succes :P
 
en dan maakt het niet uit welke soort? want overal staat PC2700 enzo achter? moet ik nog ergens op letten als ik ram koop?
 
en dan maakt het niet uit welke soort? want overal staat PC2700 enzo achter? moet ik nog ergens op letten als ik ram koop?

Zo ie zo op het aantal geheugen dat je wilt, wat er op je mobo past (= moederbord) En het aantal Mhz..
 
laatste vraag :p

zou deze kunnen? (is maar een voorbeeld)

Kingston DDR2-800 2GB CL5.0

Specificaties

Capaciteit: 2048 MB
Snelheid: 800 Mhz
Type: DDR2

en zou mn pc 2 van deze kunnen hebben? of lukt dat niet met mijn moederbord?

mvg Jeroen
 
Laatst bewerkt:
Ben bang dat je dat even bij Acer na mot vragen, die hebben je moederbord speciaal aangepast
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan