windows 1.0 hoe de muis

Status
Niet open voor verdere reacties.

thijsnib

Gebruiker
Lid geworden
31 aug 2008
Berichten
134
ik heb Windows 1.0 geïnstalleerd op VMware hij doet het prima alleen de muis doet het niet bij het installeren vracht hij wel welke muis ik heb maar welk heb ik nodig:

1: No pointing device
2: Microsoft mouse (bus/serial)
3: mouse systems or vision mouse (com1)
4: mouse systems or vision mouse (com2)
5: Logitech serial mouse
6: Kraft joystick mouse
7: FTG Data systems lightpen and single pixel board
8: the lite-pen company – lightpen

alvast bedank :thumb:
 
Een moderne computer heeft of een USB muis of een PS/2 muis. Toen Windows 1.0 uitkwam, waren de muizen serieel aangesloten.

Dus je moet of een seriele muis vinden (en ook nog zo een interface of je computer hebben) of je kan proberen eerst DOS te installeren met een DOS muis, en dan vervolgens Windows 1.0 erbij te installeren.

Simpel toch?
 
ik heb dos geïnstalleerd met daar Windows 1.0 over is er een mannier om een virtuele muis toevoegen kan je dat niet instellen in vmware :thumb:
 
Werkt onder DOS de muis? Ik dacht, dat het 2.0 was en geen 6.x. Maar ik vrees dat je Windows 1.0 zonder muis moet gebruiken.

Wat je nog kan proberen: je kan een oude DOS driver zoeken voor een PS/2 muis.

Maar heb je überhaupt een PS/2 muis aansluiting op je computer?

Ik vrees, dat het Windows zonder muis wordt.

Succes! :thumb:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan