[windows 7] een aantal problemen

Status
Niet open voor verdere reacties.

roygerwen

Gebruiker
Lid geworden
21 nov 2012
Berichten
23
Hallo,

Ik heb de harde schijf van mijn oude computer volledig gewist en heb ik er windows 7 op geïnstalleerd (had ik liggen)
Eerst was xp geïnstalleerd misschien dat dit er iets mee te maken heeft.

Probleem 1: Als ik de computer aanzet dan start hij niet automatisch op ik krijg het begin scherm te zien en de computer start pas verder op als ik op F1 druk dit moet toch gewoon automatisch gaan?

Probleem 2: Mijn audio werk niet meer en als ik dit probleem wil oplossen krijg ik de melding: hardware wijzigingen zijn mogelijk niet gedetecteerd.

probleem 3: De scherm resolutie is niet in orde een website word niet volledig weergegeven in de breedte waar dit normaal het volledige scherm beslaat(is dit een kwestie van de resolutie veranderen of niet?)

Alvast bedankt!
 
drivers wel geinstalleerd???
lijkt er niet op en vergeet chipset driver niet en sound en vga
 
Hallo Roy,

Als je drivers installeerd, windows update laat lopen en de resolutie juist instelt heb je 2 problemen wat al zijn opgelost. Over probleem kan ik nu niet meteen antwoord geven. Wat staat er als je die melding met F1 te zien krijgt?

Groetjes Sentmen.
 
Bedankt voor de snelle reactie's!
De resolutie van mijn scherm heb ik inmiddels weten aan te passen!
(ik heb nog nooit eerder een besturingssysteem zelf geïnstalleerd dus dit is een soort project voor mij)
Drivers heb ik nog niet geinstalleerd kun je dit downloaden ofniet?
Wat betreft probleem 1 ik krijg een zwart scherm met een hoop tekst en codes en onderaan staat druk F1 om door te gaan of del voor de setup als ik dan op f1 druk start de computer gewoon normaal op?
 
Wat probleem 1 betreft: als je je PC opstart, zie je dan dat het geheugen geteld wordt (een steeds oplopend nummer tot bijv. 4096 MB OK)? Dan wordt dit veroorzaakt door de BIOS-instelling Quick Boot.

Als je je PC opstart en dan (snel) de toets indrukt om het BIOS in te komen, dan kun je zoeken naar die optie en deze vervolgens op Enabled zetten.
 
Nee dit zie ik niet.
Ik krijg wel de optie (snel om alt+ f2 in te drukken) maar als ik dit doe gebeurt er niets en kan ik daarna alleen F1 en Del kiezen.
Bij F1 start de computer verder op en bij del krijg ik allerlei instellingen te zien.

Wat betreft die drivers zou iemand me hier wat meer informatie over kunnen geven?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan