windows geen schijf

Status
Niet open voor verdere reacties.

rayadam

Gebruiker
Lid geworden
9 sep 2002
Berichten
58
Heren en dames,

Bijvoorbeeld bij het openen van mijn beeldschermeigenschappen krijg ik een melding dat windows geen schijf kan vinden en exception processing message.

Nu heb ik de bijlage mijn opstartmenu geplaatst, zouden jullie eens willen kijken wat daar overbodig aan is. Wel belangrijk als er goed advies gegeven word.

Ik heb al verschillende ideeen in de forums gecheckt.
 

Bijlagen

Je kunt alles uitzetten zonder dat dit nadelige consequenties heeft voor de werking van je systeem.
Wat wel kan gebeuren is dat extra functionaliteit niet meer werkt (b.v. je geluidskaart). Maar ik neem eigenlijk aan dat je zoveel mogelijk uit wil schakelen om te kijken of hiermee je probleem is opgelost, dus dan zou ik gewoon 1 keer alles uitzetten en kijken of dat werkt.

Ik zou de geluids items en brother items laten staan en de rest uitschakelen (m.u.v. de pinnacle kaart, als je een pinnacle kaart gebruikt moet je die aan laten staan).
 
Daarmee is de foutmelding niet opgelost. Krijg hem trouwens alleen maar als ik het scherm laat openen van het beeldscherm.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan