Windows live essentials

Status
Niet open voor verdere reacties.

laccotio

Gebruiker
Lid geworden
18 okt 2009
Berichten
11
Ik heb zonet mijn msn verwijderd door middel van windows live essentials, tot mijn grootste schrik kon ik daarna msn niet installeren omdat hij al geinstalleerd was? Het mapje in Program files is leeg, ik heb alles geprobeerd maar kan msn niet meer installeren

Hoe los ik diit op?
 
Ga is naar start> configuratiescherm>programma's en kijk of hij daar bij staat als hij daar bij staat verwijderen hem dan daar.
 
dat is dus precies wat ik heb gedaan, en nee.. dat werkte dus niet.. ik heb net de msn van mijn laptop gekopieerd, (het mapje) en nu kan ik wel weer msn'en, ook een aantal register codes geprobeerd wat ook niet werkte, mag toch niet waar zijn?
 
Download en installeer Ccleaner. Maak daarmee het register eens schoon en probeer msn nogmaals te installeren.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan