Windows Vista score te laag.

Status
Niet open voor verdere reacties.

serkow

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
30 aug 2007
Berichten
3
Hey jongens ik ben hier nieuw en ik had wat vragen.
Eerst zal ik mijn vista scores melden:
Processor: 3.1 (Intel Pentium D 2.8)
Geheugen: 4.1 (1 GB DDR2 RAM)
Grafisch voor Aero: 5.9 (Radeon x1950 pro)
Grafisch voor spellen: 5.8 (Radeon X1950 pro)
HDD: 5.4

Nu mijn vraag: Ik vind mijn processor score erg laag, maar dat is eigenlijk niet gek, want bij games, programma's e.d gaat mijn pc erg vaak haperen (vooral met games). Ik heb er erg last van. Alleen 5 jaar oude games kan ik vloeiend spelen :confused: . Ik heb nog geen oplossing voor mijn raar presterende processor en ik dacht misschien dat iemand mij kon helpen. Wat ik nou graag wil is dat ik een fatsoenlijke score krijg en mijn prestaties verbeteren. Ik hoop dat iemand me kan helpen en dat er misschien mensen zijn die ervaring hebben met zulke problemen. Ik hooop op een spoedig antwoord.

Alvast Bedankt, :thumb:
Groetjes Serkow

Note: Bij de vorige post zag ik dat iemand een pentium D 3.0 had en zijn score 4.8 was. Dus een groot verschil tussen mijn score maar processor verschil is een stuk kleiner.
nogmaals bedankt.
 
misschien is het een idee om de processor te vervangen.
de andere scores zijn goed genoeg om de spellen wat nu uitkomen te spelen.
 
Naar een andere processor wijzen is slecht omdat we niet weten welk moederbord hij heeft en welke FSB die aankan.

Dat een Pentium 4 slecht presteert komt omdat 'ie op de prescott kern is gebaseerd. En dat is een slome en een heethoofd. Als ik jou was zou ik echt aan een andere processor denken. Welk moederbord heb je en welke FSB kan die aan, denk er aan : Een dual core heeft al snel een FSB* van 1000 Mhz of hoger.

*: de snelheid waarmee de processor communiceert met het moederbord.

Ik zou zeggen, koop een intel core 2 duo als je bord dat bijbeent. Je gaat het verschil zeker merken en je processor score knalt omhoog.

Denk er ook aan, voor een Core 2 Duo heb je een 775 socket en een FSB van 1000 Mhz of hoger nodig.

Je kunt trouwens wel eens Ccleaner en deflagger draaien, dat zal je computer al sneller maken. Klik.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan