windows voer taken erg langzaam uit als ik er niet ben

Status
Niet open voor verdere reacties.

rasger

Gebruiker
Lid geworden
10 nov 2010
Berichten
317
Hallo mede-helpmijers :)

Ik zit met het volgende probleem, ik heb meer dan 400 films omgezet van video-ts naar mpeg formaat voor de AppleTV, werkte altijd perfect, per film had ik tussen de 1,5 en 2,5 uur nodig om te converteren.
Nu heb ik (om de pc op te ruimen) deze week windows7 opnieuw op de pc gezet, naderhand weer een film willen converteren, werkt perfect, alleen... zodra de computer langere tijd niet gebruikt word, gaat hij in de (slaap??)stand.. ik weet niet hoe het heet maar op de pc gaat een lampje wat normaal blauw is over in geel.
Naja.. en als ik dus naar anderhalf uur ofzo eens ga kijken hoever hij is met converteren dan komt hij dus weer uit die (slaap??)stand en dan blijkt dat hij minimaal gepresteerd heeft, hij geeft aan dat ie dan nog 13uur nodig heeft om de film om te zetten, na een paar minuten geeft hij weer aan dat hij bijv een uur nodig heeft..

Ik hoop dat ik mijn probleem goed omschreven heb, dus pc voert taken heel sloom uit in de (niks doen) stand..

Wie weet welke (windows?) instellingen ik moet veranderen?

B.V.D.

Groet Ger
 
Hallo,
Druk op start, en type in: energiebeheer.
Wanneer je in dit venster bent, klik je links op: wijzigen wanneer de computer in slaapstand gaat.
Je ziet hier (3) opties.
De 3e is: de computer in slaapstand zetten na: , selecteer hier bij netstroom Nooit.
Dan heb je het probleem niet meer:)
Succes!
 
Dank je voor de snelle reactie, ik heb de slaapstand al uitgezet, probleem opgelost! :D

THANKS!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan