Windows vraagt ineens om: plaats smartcard

Status
Niet open voor verdere reacties.

richardmeijer

Gebruiker
Lid geworden
21 sep 2012
Berichten
103
Sinds een paar weken vraagt windows ineens: plaats smartcard, als ik systeemherstel wil doen. die heb ik niet en ik kan dan niet verder. Hij vraagt het ook als ik programma's wil downloaden.
heeft iemand een oplossing? in computerwinkels weten ze er zelfs maar weinig van en ze zeggen dat ze die niet verkopen, smartcards.
 

Ook dit kan ik niet doen, omdat ik op de 1 of andere manier niet meer als administrator ben ingelogd, terwijl alleen ik op deze laptop werk en niemand anders. er is ook geen andere computer in huis.
Er wordt steeds om een smartcard gevraagd.
 
Hmm, dan wordt het wel lastig, ik zou het zo niet weten.

Tja, toch bedankt voor uw tijd. ik werk maar gewoon door op deze laptop en hoop dat ik nooit een systeemherstel moet doen. downloaden is ook een probleem. I-Tunes wil gelukkig wel. die had ik een tijd geleden al geinstaleerd.
Als ik wel een groot probleem krijg met mijn laptop, dan maar hopen dat ik een nieuwe windows kan installeren. Windows 8 vindt ik echt niet een goed besturingssysteem.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan