Windows XP Installatie.

Status
Niet open voor verdere reacties.

TwilightNero

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
5 mrt 2009
Berichten
1
Heey mensen,

Een goeie avond, Ik zit hier met een probleem. . . ben er all lange tijd mee bezig en het lukt me maar niet om het opgelost tekrijgen hoop dat iemand hier meer van af weet;)

Oke, ik heb dus 1 Sata HDD en 1 IDE ( Pas gekocht )

Dus op Sata kan geen Windows XP in ieder geval niet zo 1 2 3 heb ik vernomen. Heb ik dus een IDE HDD Gekocht aan aangesloten maar tog krijg ik BSOD Als ik windows XP installeer.

ik krijg de volgende code - Stop: 0x0000007B

Zelf heb ik ook all gezocht maar het wil me maar niet lukken ook heb ik geprobeerd om de hele sata schijf eruit tehalen( Ontkoppelen )

Zover ik kan zien is alles goed aangesloten.en ik ben best hopeloos aan het worden want wil echt van vista af;)


Alvast bedankt!

Edit Ben even HDD op een andere pc teinstalleren en kijken naar het resultaat.
 
Laatst bewerkt:
xp installatie

Op een sata schijf kan je gewoon xp installeren als het maar sp3 is. Voor het juist aansluiten van de sarta de manual van je moederbord raadplegen
 
Sata

Sata is zeer wel geschikt om windows op te zetten.
Zet je sata schijf op poort 1 (sata op je moederbord)
Ide schijf op de ide poort.
Kijk in het bios of ze herkend worden, en voila installeren maar.
De ide schijf kun je bij mijn weten in dit geval zonder jumpers gebruiken.
Suc6:)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan