• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Woorderkenning

Status
Niet open voor verdere reacties.

claudias

Gebruiker
Lid geworden
27 feb 2006
Berichten
13
Hallo,

Ik weet dat het mogelijk is om een soort van woordherkenning in te voegen in excel.
Bijvoorbeeld als ik in typ: wo....dat excel er automatisch woord van maakt.
Is is wel de bedoeling dan de woordenlijst op een ander werkblad komt te staan....

Kan iemand mij helpen?

Mijn dank ik groot!

Groetjes,

claudia
 
Claudia, Klik maar eens op het menu Extra en dan op Autocorrectie. Je kunt dan een aantel letters opgeven en laten vervangen door het hele woord.
Je kunt ook via Extra>Opties en in het scherm dat verschijnt kiezen voor Aangepaste lijst. Je kunt dan een nieuwe lijst maken> toevoegen.
 
Laatst bewerkt:
Beste Claudia,

Een derde optie is via Extra - Opties - tabblad Bewerken, en dankijken of de optie "Automatisch aanvullen voor celwaarden" aangevinkt staat. Excel kijkt bij het intikken van een woord of een woord dat met dezelfde letters begint al in die kolom voorkomt, en vult het dan aan als voorstel. Wanneer je het eens bent met het voorstel, kun je dat bevestigen door een enter te geven.

Groetne,

Richard
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan