xp op HP Pavilon dv6500

Status
Niet open voor verdere reacties.

DaanM

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
11 okt 2000
Berichten
2.009
Ik probeer XP op een laptop te installeren waar nu Vista op zit. Je zou denken: cd erin.. opstarten.. en t lukt wel (ik heb deze xp cd al eerder gebruikt zonder problemen).

Maar.. bij het opstarten start de cd wel... maar na alles geladen te hebben (en waar je normaal met installeren kan beginnen), krijg ik nu de melding dat er geen vaste schijfgegevens kunnen worden gevonden. Ik kan dan ook alleen maar kiezen voor F3 (afsluiten). Hoe is dit mogelijk? Heb ik dan de harde schijf verkeerd ingedeeld (ntfs). Ik snap het echt niet. Ik wil echt heel graag van Vista af. Hoe krijg ik XP er dan op??

Ook als ik eerst opstart (met Vista) en daarna de cd van xp plaats, krijg ik geen optie om te kiezen voor installeren. Heel vreemd... Ik hoop dat iemand me snel kan helpen.
 
Dubbelpost, waar geef ik dat aan? Tis nog vroeg, waarschijnlijk lees ik er overheen.
 
gebruik de meld misbruik knop.

Deze zal ik op slot zetten.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan