xp/utorrent

Status
Niet open voor verdere reacties.

bonkie1

Gebruiker
Lid geworden
19 aug 2008
Berichten
7
hallo allemaal,bij het downloaden op utorrent komt het de laatste tijd vaak voor dat een download bijna klaar is(99.6%),ik de melding krijg:kan de aangevraagde bewerking niet uitvoeren op een bestand met een open door de gebruiker toegewezen sectie.hij download dan niet meer,en opnieuw aanzetten helpt ook niet want de melding komt weer terug.hij doet dit niet bij alle downloads.hoe los ik dit op.groetjes bonkie1.
 
Het kan zijn dat dit een misselijke streek is van de deler van het bestand. 99,6% is veel voorkomen. Je bent eerst voor Jan *** aan het downloaden en dan heb je vervolgens nog niets.
Als je dit overkomt, probeer even te googlen op die torrent met de naam van de gebruiker, en kijk of je meerdere mensen tegen komt met dit probleem.

Kan overgens ook iets anders zijn. Maar weet niet wat.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan