Xp wil bij opstart bestand wissen

Status
Niet open voor verdere reacties.

Marcellinus

Gebruiker
Lid geworden
2 dec 2000
Berichten
115
Elke keer als ik opstart krijg ik een melding dat in een bepaalde directory een bestand niet aanwezig is. Dit is veroorzaakt door McAfee die ergens in de opstart een commando heeft geplaatst om een bestand te wissen (virus volgens Mcafee) Dit bestand is daar niet aanwezig en toch probeert het systeem elke keer weer bij opstarten dit bestand te wissen. Hoe krijg ik dit weg?
bedankt voor je hulp!
 
Kijk eens of je met Tweaknow Winsecret http://www.freewarefiles.com/TweakNow-WinSecret-2009_program_39682.html
de opstart van dat specifieke McAfee deel kunt verwijderen (Windows startup) of ander met MSCONFIG commando in Start-Uitvoeren.

Overigens ben ik van mening dat veel ongerief wordt veroorzaakt door pakketten als McAfee en Norton. Ik geef de voorkeur aan een combinatie van AVG-free, Spybot en A-Squared free. Die doen hun werk beter en gratis.

Mocht je McAfee in zijn geheel willen verwijderen, voer dan wel de speciale McAfee verwijder-actie uit http://www.softpedia.com/get/Tweak/Uninstallers/McAfee-Consumer-Product-Removal-Tool.shtml
 
ik heb met dat tool die je noemde en Autoruns van alles en nog wat van mcafee uitgeschakeld maar de melding blijft komen. Tis dat ik mcafee gratis bij xs4all krijg, anders had ik t al lang gedumpt. het is een pain in the a$$
 
zelfs als mcafee verwijderd is blijft de melding. :eek: Edit: ik heb t al opgelost". in de register zat een shell commando . die heb ik verwijderd
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan