• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Zaagtand grafiek

Status
Niet open voor verdere reacties.

Steve92

Gebruiker
Lid geworden
3 nov 2009
Berichten
7
Hallo allemaal!

het is de bedoeling dat ik in excel een grafiek maak die betrekking heeft op de voorraad.
deze loopt dan af van bijv. 10000 naar 0, dan word er 'ingekocht' en moet de grafiek weer verder gaan op het punt 10000. Zo krijg je dus een zaagtandpatroon ;)

iemand een idee wat de beste manier is om dit te doen?
alvast bedankt!
 
zelf je waarden ingven en daar een grafiekje van maken lijkt me de 1e stap
 
dat lijkt mij ook ja :P de lineaire formule zit wel goed, maar ik zit vast op het punt dat hij weer van 0 naar 10000 moet springen
 
dat lijkt mij ook ja :P de lineaire formule zit wel goed, maar ik zit vast op het punt dat hij weer van 0 naar 10000 moet springen

Dan is er bvb. op dag 10 een voorraad van 0 en op dag 11 een voorraad van 1000 (als er ingekocht werd). Of niet?
 
Als jij geen vbtje plaats verzin ik maar wat.
 

Bijlagen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan