hallo Miep92
Ben je al verder hiermee? Ik heb een fout gemaakt in die zin dat je de kabel komende van de Ziggo modem niet op de Wan-poort vd TP-link moet aansluiten (na het aanbrengen vd voorgestelde wijzigingen) maar op 1 vd netwerk-poorten. Op de Wan (of soms Internet) poort vd TP-link mag er geen kabel aangesloten zijn.
Dit zijn de gecorrigeerde stappen (opnieuw met kabel tss je pc en netwerk-poort vd TP-link uit te voeren):
bij stap 1/ uit vorige post, zet WAN connection type op dynamic maar vul verder niks in en klik op save. Dit gebruiken we toch niet meer.
Stap 2/ in menu network -LAN
IP adres 192.168.178.200
Subnet mask 255.255.255.0
Klik save. Van zodra je dit doet, zal je hoogstwaarschijnlijk de verbinding met de TP-Link kwijt zijn. Configureer dan je pc met statisch adres 192.168.178.201 met subnet masker 255.255.255.0
Stap 3: terug in het hoofdmenu ga je naar DHCP - DHCP settings. Zet DHCP server op disable "Save"
Stap 4: de wireless settings maar deze had je zelf al aangepast.
Maak nu de kabelverbinding tss de Ziggo en zoals boven op een netwerk-poort vd TP-Link. Werkt dit nu?