• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Zoeken van naam in een lijst produkten

Status
Niet open voor verdere reacties.

Hombre

Gebruiker
Lid geworden
25 mei 2006
Berichten
65
Hallo

Ik heb in excel een lange lijst met produkten. Nu wil ik in een lijstje (validatie) of via een form (VBA) zoeken naar een bepaalde naam en naar deze rij gaan.

Kan iemand me op weg helpen

Bedankt
Hombre
 
Heeft het geen zin een filter erop te zetten via Data > Filter > Automatisch filter? Je krijgt dan de eerste 1.000 unieke items uit de lijst te zien.
Mocht je er meer dan 1.000 hebben, dan heb je een hulpkolom nodig, of VBA.

Richard
 
Ondertussen heb ik al wat gezocht en dit gevonden:

Code:
With Worksheets("stock").Range("c5:c20")
    Set c = .Find([C4], LookIn:=xlValues)
    If Not c Is Nothing Then
     c.Select
    Else
      MsgBox "niet gevonden"
    End If
End With

De waarde wordt gezocht in C4 wat een validatie lijstje is. Als ik dan een knop maak gaat de cursor naar de waarde in de juiste rij. Dit had ik graag nog gecombineerd d.w.z. na het kiezen in de lijst de macro uitvoeren zonder de knop te hoeven gebruiken!

Bedankt
 
Bedankt voor alle aangereikte oplossingen.

Probleem is opgelost.

Hombre
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan