zwart beeldscherm biij WIndows Vista

Status
Niet open voor verdere reacties.

Ruisje

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
10 aug 2013
Berichten
3
Mijn PC start normaal op, maar mijn beeldscherm blijft zwart.
(windows vista - beeldscherm Belinea - 5 jaar oud)
Als ik de Power-knop van mijn beeldscherm indruk krijg ik 1 à 2 seconden normaal beeld en dan valt dit terug uit.
Na een aantal keren control-alt-delete en andere toetsen in te drukken krijg ik uiteindelijk toch beeld en alles werkt !
Als ik de PC echter een uur niet gebruik herhaalt zich hetzelfde : zwart beeldscherm - indrukken power-knop geeft 1à2 seconden beeld.


Heeft iemand dit ook aL meegemaakt ?
Kent iemand een oplossing ?
 
Hoi, soms heb ik ook zoiets. Je moet even je stroom
stekker die in het scherm gaat controleren en ook even de VGA stekker controleren. Misschien ligt het daar aan.

xp2
 
Hoi, soms heb ik ook zoiets. Je moet even je stroom
stekker die in het scherm gaat controleren en ook even de VGA stekker controleren. Misschien ligt het daar aan.

xp2

Dank voor de tip - heb dit gecontroleerd - echter zonder resultaat !
 
Probleem nog niet opgelost na 14 dagen.

Heeft niemand nog een tip aub ??
 
Hallo, hier komt weer een reactie hoor, haha!

Kijk even of er een driver kapot is ofzo. Dan kan je die bijwerken. Hoelang heb je die monitor al? Als hij oud is, is het verstandig om een nieuwe te kopen.

Groeten, xp2
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan