zwart opstartscherm

Status
Niet open voor verdere reacties.

pat2209

Gebruiker
Lid geworden
16 nov 2011
Berichten
43
hallo helpmij,

ik heb zopas mijn lenovo-laptop geupgrade van windows 8 pro naar 10 enterprise
als ik nu mijn pc opstart loopt hij na het verschijnen van het windows-logo vast op een zwart scherm. ik geraak enkel in mijn pc als ik d computer in slaapstand breng via aan/uit-knop + brede toets (net boven de enter-toets) eens in slaapstand start ik terug op en komt mijn pc op het windows 1O welkomscherm en kan ik mijn pc gewoon gebruiken.
eigenlijk werkt hij prima maar als ik mijn mappen documenten of afbeledingen probeer te openen krijg ik weer 2 sconden een zwart scherm te zien en keert hij daarna terug naar het bureaublad zonder die mappen te openen.
wel kan ik via de cortana-zoekbalk een specefiek document intikken en kan ik het zo wel openen.
er zat blijkbaar een hele hoop rotzooi op mijn pc en heb met windows defnder, avast, malwarebytes en spyhunter er al een hele hoop smeerlapjes af kunnen halen, doch er is aan het probleem niets verandert

kunnen jullie mij verder helpen?
pat
 
ik heb spyhunter verwijdert eb d scan gedraaid, ik zal het logje erbij plaatsen
pat
 

Bijlagen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan