Helpmij.nl
Helpmij.nl
Helpmij.nl
Steun Helpmij.nl! Klik hier     Computerprobleem? Klik hier!

Quote

Weergeven resultaten 1 tot 10 van 10

Onderwerp: Hulp bij het bouwen van een gaming PC

  • Vraag is opgelost
  1. #1

    Question Hulp bij het bouwen van een gaming PC

    Over een paar weken ben ik van plan om een nieuwe gaming pc te kopen want die van mij is gewoonweg verouderd.
    Met de pc die ik nu heb (nvidia geforce 140 GT, 4 gb ram, intel dualcore 2,8 ghz) heb ik moeite met de meeste spellen te spelen, zelfs met de graphics op low gezet.
    Ik heb besloten om alle stukken zelf te kiezen en de pc te kopen op www.azerty.nl zij zetten voor 60 euro de pc ook weer in elkaar dus hoef ik mij daarover ook geen zorgen te maken.
    omdat dit mijn eerste keer is zou ik graag wat hulp krijgen van wat meer ervaren mensen.
    Hier is de lijst van onderdelen:

    Moederbord: MSI Z77A-GD55

    RAM geheugen: Corsair Vengeance, 16 GB: 4 x 4 GB, DDR3 - 1600 MHz

    CPU: Intel Core i7 3770K (Ivy Bridge) 3.5GHZ Quad-core

    GPU: eVGA GeForce GTX 670 FTW

    Behuizing: Cooler Master CM 690 II Advanced

    Voeding: Corsair Gaming Series GS800 (800W)

    Harde schijf: Seagate Barracuda ST2000DM001 (2TB)

    Muis: Razer DeathAdder

    CPU cooler: Scythe Mugen 2 rev.B SCMG-2100

    optische drive: Sony Optiarc DDU1681S

    Headset: SteelSeries Siberia v2

    Ik zou graag jullie mening willen hebben over deze opstelling en of ik misschien andere stukken moet kiezen zodat de pc beter presteert tegen ongeveer dezelfde prijs.
    Nog wat "side-info", ik ga geen monitor kopen want ik heb thuis een 26 inch liggen die nog perfect werkt en ik koop wel een toetsenbord in een lokale winkel.
    Ik denk ook niet dat ik een ssd schijf ga kopen want ik zie het nut er gewoon niet van in.

    alle hulp is zeer welkom
    Laatst aangepast door DragonBirdy : 28 juni 2012 om 13:29

  2. #2
    SSD is juist ideaal, je hebt maar een redelijk kleine nodig (zeg bijvoorbeeld 32gb) hierop installeer je windows. Je pc word dan echt merkbaar sneller hoor!

  3. #3
    Dat ziet er zeker mooi uit, alleen zou ik wel voor een SSD'tje gaan, daarmee geef je je computer een harde boost
    Groet, Aymar



  4. #4
    Moderator
    Verenigingslid
    Modag's avatar
    Geregistreerd
    6 januari 2005
    Locatie
    Echt
    Afstand tot server
    ±112 km
    Hoi,

    Is een goed idee een ssd maar zou wel een 64 gig nemen want 32 vind ik krap aangezien je met windows al een kleine 26 gig kwijt ben.
    Laatst aangepast door Modag : 28 juni 2012 om 13:53
    Modag

  5. #5
    zo te zien zegt iedereen dat ik toch ik een ssd moet nemen dus ik zal het overwegen. kan iemand misschien een goede ssd van 64 gb voorstellen?

  6. #6
    http://azerty.nl/8-1990-404563/ocz-a...s-solid-s.html

    OCZ Agility 3 SATA III solid state drive 60gb
    Of Vertex plus?
    Laatst aangepast door goedlichtJoost : 28 juni 2012 om 14:17

  7. #7
    bedankt goedlichtjoost, als ik van plan ben toch een SSD te kopen word het waarschijnlijk degene die jij hebt aangeraden. een ander probleem is wel dat ik niet weet hoe ik ermee moet werken.
    als ik bijvoorbeeld steam installeer op mijn SSD zal het dan alle spellen die ik koop in de steam store opslaan op de SSD en zal hij dan niet snel vol geraken? of moet ik enkel windows 7 op de ssd installeren?

  8. #8
    Giga Senior
    Geregistreerd
    6 juli 2010
    Locatie
    Eindhoven
    Afstand tot server
    ±91 km
    SSD zet je windows, browsers e.d. op zodat ze lekker snel opstarten. Helaas kun je steam niet zonder trucs op meerdere schijven zetten, dus dat valt vaak af.

    Overigens Is je samenstelling gedeeltelijk overgedimensioneerd voor spelletjes.

    Je voeding kan de helft (letterlijk) als je niet gaat overclocken of uitbreiden. 16Gig geheugen is enorm veel voor spelletjes en een i7 laat spelletjes niet harder lopen dan een i5.

    Natuurlijk niets mis met deze opzet, maar er is nog wel te bezuinigen op je opzet voor meer grafisch vermogen of inderdaad een SSD
    "Ik geloof niet in een limiet van mijn kunnen,
    wel van mijn kennis"

  9. #9
    Mega Honourable Senior Member
    Verenigingslid
    firest0rm's avatar
    Geregistreerd
    6 maart 2007
    Locatie
    Utrecht
    Afstand tot server
    ±86 km
    trouwens de genoemde ssd's zijn nou net de gene die je niet wil hebben
    Samsung 830, Intel 520 of een Crucial M4 zijn vaak sneller en betrouwbaarder

    verder kun je steam installeren op de schijf waar jij em wilt hebben echter zullen dan ALLE games die je hebt ook op die schijf komen te staan
    ik heb mijn steam ook op de D schijf geinstalleerd en niet de C
    Laatst aangepast door firest0rm : 28 juni 2012 om 15:44



    Is er een samenstelling voor u gemaakt bij Azerty? Klik dan op de volgende link HIER en steun Helpmij!

  10. #10
    het ziet er naar uit dat jullie mij hebben overgehaald om een SSD te kopen. ik heb op het internet zitten rond zoeken en snap nu hoe alles werkt.
    nu is de keuze tussen de OCZ Vertex 4 series 128GB en de Crucial m4 128GB. Maar ik heb wel gelezen dat de OCZ Vertex de neiging heeft om sneller kapot te gaan. dus ligt mijn keuze bij de Crucial m4

    ik heb ook wat andere aanpassingen gemaakt en ik ga nu met 2 x 4 GB ram. als ik echt meer ram nodig heb zal ik later nog wel een plaatje of 2 bijkopen
    ook heb ik een andere voeding genomen, de Corsair Gaming Series GS700. deze heeft 700 watt i.p.v 800 Watt

Berichtenregels

  • U mag geen nieuwe discussies starten.
  • U mag niet reageren op berichten.
  • U mag geen bijlagen versturen.
  • Umag niet uw berichten bewerken.
  •  
Helpmij.nl
Helpmij.nl

Helpmij.nl en business

Partners
Sponsoren
Linkpartners
Aanbiedingen