afbeelding opslaan - niet meer mogelijk maken?!

Status
Niet open voor verdere reacties.

bbniels

Gebruiker
Lid geworden
24 nov 2006
Berichten
140
Iedereen kent het wel linksboven in een afbeelding het plaatje van opslaan, printen enz. heel handig maar niet leuk als het op je site staat.

de site heeft als linker collom een plaatje en in het midden ook nog een. die aan de linker kant geeft geen mogelijkheid tot opslaan en die in het midden wel.
de codes hoe de jpg's staan beschreven zijn gelijk.

wie kan me helpen of kent dit probleem
als het tekentje niet meer getoond wordt ben ik geholpen!
 

Bijlagen

  • opslaan teken.jpg
    opslaan teken.jpg
    1,7 KB · Weergaven: 31
Nieuwe moed gevonden :D

HTML:
<IMG BORDER="0" SRC="pic.jpg"  GALLERYIMG="yes">
Via via op de Micro$oft site gevonden.

edit: Uitgebreide info
 
Laatst bewerkt:
1. dat 'tekeningetje' van jou is een optie van internetExplorer, dus waarschijnlijk kan je dat via een of ander ActiveX-script uitschakelen

2. omdat dat tekeningetje weg is, wil dat niet zeggen dat je de afbeelding niet meer kan opslaan. Klik er maar eens met je rechtermuisknop op.......

3. dan kan je allerlei ingewikkelde javascripts gaan inbouwen om dat te omzeilen

4. dan kan je gebruiker toch nog steeds op printScreen duwen......

BESLUIT:
Wil je niet dat iemand je afbeeldingen opslaat? Plaats ze dan NIET op internet. Blokkeerscripts worden toch makkelijk omzeild en enkel maar als irritant ervaren.

--Johan
 
@Peter: Yes, die was het... Ik kon toch niet meer op die naam komen :rolleyes:

@dnties: Klopt, ik had gewoon het voorbeeld van de MS site overgenomen.
Toch is deze manier beter:
HTML:
<meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" />
 
BESLUIT:
Wil je niet dat iemand je afbeeldingen opslaat? Plaats ze dan NIET op internet. Blokkeerscripts worden toch makkelijk omzeild en enkel maar als irritant ervaren.

@Johantrax:
helemaal mee eens alleen wil ik het om een een andere reden namelijk dat ik het niet mooi vind en dat het de makklijkste manier was om een groot gedeelte van mijn site op te zetten. ( dus met layer's, niet met table's)

@ tha devil en de rest
bedankt allemaal voor de snelle reacties ik ga het gelijk proberen
wederom bedankt

maakt het nog uit waar ik de code plaats? boven aan de pagina of voor of na het plaatje?
 
Laatst bewerkt:
YES!!!!!! HET IS GELUKT!! en de code <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> werkt voor alle balken en plaatjes
als jullie vrouwen waren zou ik jullie kussen!! haha

Super bedankt!!
:thumb::thumb::thumb::thumb::thumb:
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.

Nieuwste berichten

Terug
Bovenaan Onderaan