Toetsenbord probleem

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Chimp
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

Chimp

Gebruiker
Lid geworden
5 okt 2002
Berichten
80
Als ik shift 2 druk krijg ik geen apenstaartje meer maar twee komma's en is de enige toets die dit doet de anderen werken normaal.:confused:
 
Hoi,

Vreemd ...... heb je écht alle toetsen uitgeprobeerd in hetzelfde programma als waarin Shift+2 het 'verkeerde' resultaat oplevert?

Het enig wat ik kan bedenken is dan, dat aan die toetscombinatie dat teken is toegewezen.
 
Zo raar

:confused:Hoi Theun,
Is zo vreemd ja want vanuit webmail werkt het wel correct en kan ik gewoon een email adres aanmaken. Gebruik normaal Incredimail overgiens zonder oooit dergelijk problemen gehad te hebben. Ontdekte net ook dat de aanhalingstekens ook niet werken en nog een paar anderen ook niet, onbegrijpelijk waar zoiets ineens vandaan komt.

Thanks anyhow,
Chimp
 
Nou ja .... dat laaste duidt erop dat er inderdaad wel iets aan de hand is.

Ofwel met je toetsenbord, ofwel met de aansturing.
Dat laatste kan je uitproberen door je toetsenbordindeling eenmalig te wijzigen en hierna weer te herstellen naar de juiste.
Dat wil nog wel eens helpen.
Verwijder overigens alle afwijkende toetsenbordindelingen, want daar heb je in de praktijk niets aan.
 
Dank hiervoor maar hoe doe je dat precies je toetsenbordindeling veranderen?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan