• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Vlookup - Vert Zoeken - F2

Status
Niet open voor verdere reacties.

Tompie 007

Gebruiker
Lid geworden
29 feb 2008
Berichten
52
Hallo,

wat nu al meermaals voorkwam is dat als ik een vlookup kopieer de resultaten van alle volgende rijen gelijk is aan het resultaat van de eerste rij
als ik dan op de cel ga staan en F2 druk wordt de cel bijgewerkt en is het resultaat wel juist

weet iemand hoe dit komt en weet iemand hoe je een refresh op een ganse kolom of gans werkblad kan uitvoeren?

het was me al eens gelukt door gewoon het bestand op te slaan, de waarden werden daarmee allemaal bijgewerkt maar nu lukt dit ook niet

Groetjes
Claudine
 
Waarschijnlijk heb je dan de optie berekenen op handmatig staan? Check even bij opties -> berekenen en zet deze op automatisch indien dat nog niet het geval is.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan