Ik zoek een oplossing

Status
Niet open voor verdere reacties.

luxsat

Gebruiker
Lid geworden
17 feb 2003
Berichten
27
Zoals jullie zien hieronder heb ik een afbeelding gemaakt en daaronder via het rippen van een youtube filmpje dit onder deze foto geplakt.
Tot zover alles goed en dat werkt ook maar.... ik zoek een oplossing dat het filmpje rechtstreeks open gaat zonder eerst het keuze download / openen venster te krijgen
Iemand een oplossing :sad:


 
Als je linkt naar een .mp4 is het aan de browser om te bepalen wat die er mee doet, dat kun je niet beinvloeden.

Je kunt proberen om het filmpje te embedden in een website (ik weet niet of dat ondersteunt wordt voor mp4, maar vast wel) om het af te laten spelen, maar dan moet het wel in HTML document staan.
 
In een Html bestand is het minder een probleem enkel heb ik problemen met Html bestanden te verwerken op ons forum.
De mp4 is niet echt noodzakelijk want in AVI kan ik hem ook zetten maar dan is de kwaliteit minder.

Ik ging er van uit dat het mogelijk was een commando toe te voegen die bij de gebruiker onmiddellijk het filmpje zou openen in Bv Media Player.
 
Ik ging er van uit dat het mogelijk was een commando toe te voegen die bij de gebruiker onmiddellijk het filmpje zou openen in Bv Media Player.
Gelukkig ligt die controle nog altijd bij de gebruiker. Maarreh, waarom zet je niet gewoon het youtube filmpje op dat forum? Dan hoeft de bezoeker helemaal niets extra's te openen of te doen. Hoe mooi dat werkt hangt wel van de forumsoftware af.
 
Laatst bewerkt:
De bedoeling is juist van die youtube vanaf te geraken want het is mij meermaals overkomen dat die niet meer werken en dan blijf je met een waardeloze posting.

Eigenlijk was de vraag enkel of er een mogelijkheid bestond en niet het waarom :rolleyes:
 
Om te antwoorden op je vraag: nee, dat gaat niet lukken.

En verder; als we weten waarom je iets wilt, kunnen we je helpen met zoeken naar een alternatieve oplossing voor je probleem. Als je dat niet wilt, kan ook, moet je dat gewoon zeggen :thumb:
 
Ik was niet opzoek naar een alternatieve oplossing want die heb ik wel .
Enkel was ik op zoek naar de mogelijkheid zoals in mijn begin posting omschreven.
Jullie antwoord is dus neen.
Alvast bedankt voor de antwoorden.
 
Los van dat 't bij mij ook 'n prima manier is om me weg te jagen als ik 's nachts in alle stilte zit te surfen en er begint vanzelf 'n video te spelen, die dan ook nog begint met 'n overslaande stem die blèrt: "Deze week bij de Aldi" :D
Het video-element uit html5 heeft 'n autoplay-optie. Dit element is al ingebouwd in de nieuwere versies van Opera, Firefox, Google Chrome en Safari. Het is aangekondigd voor Internet Explorer 9, maar daarmee is niet gezegd dat 't in IE 9 ook aan de standaard gaat voldoen, dat is altijd afwachten bij IE.
In hoeverre autoplay al is geïmplementeerd, weet ik niet.
Meer info: http://www.w3schools.com/html5/tag_video.asp
Specificatie: http://dev.w3.org/html5/spec/spec.html
In hoeverre dit ook bruikbaar is bij Youtube weet ik niet. 'n Manier om video te gebruiken in browsers die dat kennen en 'n fallback voor fossielen als IE 6, 7 en 8 vind je hier:
http://css-voorbeelden.nl/afbeelding/video/afbeelding-080.html
 
Laatst bewerkt:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=r5CBBTsm-TY[/youtube]​
Dat werkt dus blijkbaar niet op dit forum.
Wel een erg gaaf vliegtuig trouwens, doet me ergens denken aan iets uit WOII met die twee staartbomen.
 
Laatst bewerkt:
Inderdaad op dit forum kun je geen youtube filmpje plaatsen omdat deze BBC tags niet ondersteund wordt.
?youtube] [/youtube?
Anders had ik de vraag erbij gesteld waarom je youtube wel onmmidelijk kunt openen en een eigen filmpje niet ?
 
Wegens de interesse hier de bijhorende tekst van ons forum

Eerste commerciële ruimteschip laat zich maandag zien

Virgin Galactic’s SpaceShipTwo wordt maandagmiddag gepresenteerd aan het publiek. Dit wordt het eerste commerciële ruimteschip dat passagiers meeneemt voor een tripje naar de ruimte. Een kaartje kost 200.000 dollar. Ongeveer 300 mensen hebben dit bedrag ingelegd.

“Suborbitale vluchten vormen het begin van commerciële bemande ruimtevluchten”, zegt Bretton Alexander, president van de Commercial Spaceflight Federation. Het team van ontwerper Burt Rutan schrijft dus geschiedenis met hun SpaceShipTwo.

Klanten die een ticket kopen voor de SpaceShipTwo nemen plaats in het ruimteschip. Dit ruimteschip wordt bovenop een vliegtuig gemonteerd. Het vliegtuig laat de SpaceShipTwo op een bepaalde hoogte los, waarna het commerciële ruimteschip de klanten naar een hoogte van 105 kilometer brengt. Op deze hoogte is de curve van de aarde te zien.

Passagiers ervaren zes minuten microzwaartekracht, oftewel bijna gewichtsloosheid. In die tijd mogen passagiers hun gordels los doen en rondzweven. De hele vlucht – van lancering tot landing – duurt 2,5 uur. De prijs: 200.000 dollar.

Oorspronkelijk bouwde Rutan een prototype: de SpaceShipOne. Hiermee maakte hij drie testvluchten in 2004, waarmee Rutan tien miljoen dollar prijzengeld in de wacht sleepte. Virgin-chef Richard Branson huurde Rutan in om een vloot ruimteschepen te maken voor betalende ruimtereizigers.

Het klinkt misschien gek, maar NASA is momenteel op zoek naar een alternatief vervoersmiddel om astronauten naar het ruimtestation te brengen. De spaceshuttle gaat in 2011 met pensioen en de nieuwe Orion-capsules worden pas in 2015 gelanceerd. President Obama denkt erover om alternatieven te gebruiken: zoals het astronautenvervoer overdragen aan de commerciële industrie. Gaan astronauten in 2012 naar het ruimtestation in een SpaceShipTwo? Wie weet!

De eerste passagiers maken waarschijnlijk een reis naar de ruimte in 2011 of 2012. Eerst moet het nieuwe ruimteschip getest worden. Deze testvluchten vinden volgend jaar plaats. Er gaat namelijk niets boven veiligheid.
 
Anders had ik de vraag erbij gesteld waarom je youtube wel onmmidelijk kunt openen en een eigen filmpje niet ?
Omdat dit soort fora, in principe*, wel in staat zijn om Flash weer te geven maar niet om video weer te geven. Zodra forumsoftware gebruik gaat maken van HTML5 zou dat wel moeten kunnen, zie ook Goeroeboeroe hierboven.

Hoewel, video kan flink veel geheugen en bandbreedte opsnoepen dus de meeste fora zullen dit ook dan niet toelaten denk ik.


*Er zijn fora/sites waar je alleen maar een link hoeft te plaatsen naar het filmpje om de video op het forum/site zelf te zien te krijgen, die BBC tag is dan niet eens nodig.

Gaan astronauten in 2012 naar het ruimtestation in een SpaceShipTwo? Wie weet!
Ik betwijfel het, dan moet het ding nog eens een goede tweehonderd kilometer verder omhoog. Ik denk dat NASA en ESA voorlopig toch echt op de Russen ullen moeten rekenen voor personenvervoer.
 
Laatst bewerkt:
Hoewel, video kan flink veel geheugen en bandbreedte opsnoepen dus de meeste fora zullen dit ook dan niet toelaten denk ik.

Natuurlijk door gebruik te maken van de BBC code en of een link naar Youtube vermijd je de grote opslag ruimte en data verkeer .:D
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan