2.1 geluidsset met AC'97 geluidskaart

Status
Niet open voor verdere reacties.

schumif1

Gebruiker
Lid geworden
5 sep 2007
Berichten
94
Beste,

Ik heb een 2.1 speakerset van philips waarbij de kabels van de speakers naar de subwoofer gaan, en vanaf de subwoofer er 1 kabel naar de pc toe gaat. Nu heb ik laatst de pc opnieuw geïnstalleerd en dus ook opnieuw de drivers(A4.06) van de onboard geluidskaart(realtek AC'97) erop gezet. Probleem is nu dat ik in de sound manager enkel een 2.0, 4.0, en 5.1 set kan instellen. Hierdoor wordt mijn subwoofer nu aangezien als linkerspeaker, waardoor die het niet doet. Ik heb al een beetje gepuzzeld, en als ik 5.1 selecteer dan krijg ik wel geluid uit beide speakers maar dan doet de subwoofer niks.

Heeft iemand misschien een oplossing waardoor ik wel beide speakers en de subwoofer tegelijk kan laten werken, of is dat met deze onboard geluidskaart onmogelijk?

mvg,

Martin Brochard
 
Na het weer teruggezet te hebben naar de 2, en de plug weer in de groene te hebben gedaan, werkt het ineens weer naar behoren. Hulp is dus niet meer nodig en zal dit topic dan ook als opgelost aankruisen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan