a.u.b. help mijn pc is een coma

Status
Niet open voor verdere reacties.

emal75

Gebruiker
Lid geworden
9 aug 2004
Berichten
47
Beste helpersss,

Het gaat over de PC van mijn zusje.
Parketbell TYPE(MAXIMAL) 1000 ghrtz Pentium 3 Hij doet het bijna niet. Zonder dat je hem inschakeld knippert die voorlampen als een mens hart. Ik heb wat handelingen gedaan ik weet niet of juist manier is..

Ten eerste
Ik dacht dat het de voeding was. Ik heb de voeding van mijn pc daarin gezet geen verschill...

Ten tweede

Interne memory heb ook geruild geen verschill

Ten deerde

Alle kaarten(video, modem geluid netwerk) weg gedaan weer geen verschil

Ten veirde

De processor weg gedaan nks

Ten vijfde

alleen maar moederbaord met prossecor uit de kast gehaald een met voeding aangeslotten weer het zelfde verhaal.

Nu na all die handelingen denk ik dat aan moederboard ligt?????
Maar Wie ben ik zonder jullie om dat te weten. ik wil u raad daarbij vragen wat kan ik nog kunnen doen om die probleem op te lossen..


Alvast bedankt.
 
Heb je al geprobeerd het Bios te resetten?
Dit kun je doen via de CMOS Clear jumper(zie handleiding) of je haalt de moederbord batterij er voor een minuut of tien uit. haal wel de 220V stekker eruit.
 
Jah een packardbell dat zijn geen goeie pc's ik raad aan om een nieuwe te kopen want packardbell stinkt
 
laten wij even serieus zijn

Kom op man laten wij even serieus denken.

Wie gaat nou zo iets vragen. tuurlijk heb aangesloten.

Ik ben niet dom hoor..
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan