Heb jij geprobeerd om NTLDR over te schrijven?. Is NTLDR misschien verwijderd?. Indien zo jij mag het volgende proberen:
1. Start de pc met de Windows XP CD Setup aan.
2. Windows wordt opgestart in Recovery modus (zwart scherm met blauwe balk onderin).
3. Eens als je in het Windows XP setup menu bent zie je een keuzemenu waar nummer 2 de Repair keuze is
4. druk op de toets "R" om Windows te herstellen.
5. Als je maar 1 Windows installatie hebt, dan druk je op 1 (Num Lock eerst inschakelen, anders gebeurt er niets) en klik vervolgens op Enter.
6. Als er een wachtwoord gevraagd wordt, dan geef je het Administrator wachtwoord waarmee de Administrator normaal inlogt) Is er geen Administrator Wachtwoord, dan druk je gewoon op Enter. Je ziet hierna een lijn verschijnen: C:\Windows\> Typ nu volgende lijn letterlijk.
7. copy D:\i386\ntldr c:\ en druk op Enter. ( Je krijgt de boodschap: 1 file gekopieerd)
8. Daarna typ je de volgende lijn:
9. copy D:\i386\ntdetect.com c:\ en druk op Enter. (Je krijgt opnieuw de boodschap: 1 file gekopieerd )
Daarna typ je: Exit om de repair functie te verlaten.
10. Neem de CD uit de CD rom en start de PC terug op.