ActiveX ontbreekt

Status
Niet open voor verdere reacties.

ikbenjamin

Gebruiker
Lid geworden
17 sep 2003
Berichten
312
Hallo,

Ik wil telkens een spel spelen via msn, maar ik krijg telkens de foutmelding dat ik activeX mis. Ik heb bij de instellingen van internet explorer alles ingeschakeld van activeX, maar ik kan nog steeds geen spel spelen. Hoe kan ik dit oplossen? Ik heb windows XP en alle updates. Alvast bedankt.

Grtz. Ikbenjamin
 
Misschien dat je firewall roet in het eten gooit? ALS daar de oorzaak gelegen is dan :
schakel 'm eens heel even uit en kijk dan wat er gebeurt. Als het dan goed gaat, dan vermoed ik dat je ooit geweigerd hebt toestemming te verlenen aan de "site" waar je uiteindelijk op terecht komt.

Kijk of je binnen de firewall de "regel" kunt vinden die het deze site / progje verbiedt, het e.e.a. te doen en verwijder die regel.

Als je dan opnieuw contact legt zal je firewall opnieuw toestemming vragen. Als je dat dan toestaat dan zou je probleem opgelost kunnen / moeten zijn.
 
Hmmm.... :confused:
Dan denk ik ook net zoals Pasja dat het ook iets met de firewal is...
Een fout in msn lijkt me niet...
Maar datte is natuurlijk niet uitgesloten (er kunnen nog altijd fouten in zitten)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan