Advanced System Care 8.0 aanrader?

  • Onderwerp starter Onderwerp starter mnb
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

mnb

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
12 apr 2004
Berichten
1.163
Wel of niet doen? Hij vindt een heleboel...wil gebruiken ter onderhoud en beveiliging op laptop.
 
Ccleaner, een goede anti virus en af een toe indien nodig pogjes tegen malware is voldoende, voor de rest zijn al die progjes verder onzin, beloven veel maar doen weinig en vaak wordt je overladen door reclames.
 
Zelf gebruik ik Advanced System Care al heel lang en met veel plezier. Bij de installatie moet je inderdaad goed lezen wat er mee geïnstalleerd wil worden en dat dan uitschakelen. Verder kan hij soms wat opdringerig zijn maar dat is goed in te stellen zodat het niet gebeurd.

CCleaner is inderdaad ook een prima programma om je PC te ontdoen van onnodige bestanden en achtergebleven register sleutels. Tevens is deze nergens opdringerig. Het installatieprogramma ervan wil wel Google Chrome installeren. Wil je dat niet dan moet je dat dus even uitvinken. Downloaden ervan doe je uiteraard nergens anders dan bij de maker ervan:
https://www.piriform.com/ccleaner/download
 
Laatst bewerkt:
ASC kan een handige hulp zijn, maar kan ook veel problemen geven bij het niet juist instellen ervan. Met de programma's in Windows kun je hetzelfde bereiken + Ccleaner gebruiken.
Bekijk ook dit topic maar eens als voorbeeld hoe je problemen kan krijgen veroorzaakt door ASC.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan