Alcohol 120% werkt niet

Status
Niet open voor verdere reacties.

Defcon1

Gebruiker
Lid geworden
6 mei 2004
Berichten
38
Als ik een image wil ga branden ( cue ) op mijn dvd dan gebeurt er iets raars, zodra ik alle instellingen heb gedaan enzo en dan op brand druk dan krijg ik van dat ie gaat kijken of er een lege schijf in de brander zit.... oke die zit erin en dat zegt ie ook en verder doet ie helemaal niks meer, er staat ook nog links onder van tijd van "Time eclapsed" , maar hij brand niet.

hopelijk weet 1 van jullie wat er mis is

alvast bedankt
 
yep heb ik erbij :rolleyes: maar ben het al via omweg aan het proberen.... ik ben bezig met VCDGear de bin naar MPEG te zetten ( want het is een film ) en dan gewoon van MPEG naar dvd, zonder cue gedoe.... en dat kan ook met een ander programma gebrand worden

dus eigenlijk al opgelost:thumb:
 
Ok, als dat niet lukt kan je nog proberen om Bin2iso te gebruiken (even googlen) en daarmee je bin omzetten naar iso en dan proberen om hem alsnog te branden..

Succes,
| ^TimothY^ |
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan