ALT knop slaat meerdere knoppen aan, raar verhaal

Status
Niet open voor verdere reacties.

twann01

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
3 dec 2014
Berichten
3
Hey beste helpmij,

Ik heb sinds kort een raar probleem met mijn toetsenbord. Dit is gewoon een toetsenbord die in mijn laptop geintegreerd zit(BTO X-BOOK 15CL58).

Als ik de ALT knop indruk slaan er meerdere knoppen aan, dit is flink irritant in spellen waar ik deze knop veel in gebruik, en alt+tab werkt ook voor geen meter meer. Nu heb ik gekeken met een keyboardtester wat er gebeurd.

Als ik de ALT knop snel indruk slaat hij: CTRL+ALT+SHIFT+HOME aan. Nu is het nog raarder dat hij ook nog: PAUSE+~+F2+F4+F6+F8+F10+SPACE+pijltjelinks+pijltjerechts aanslaat wanneer ik alt langer inhoudt. Nu kwam ik er net achter dat de RECHTER ALT knop allemaal andere knoppen aanslaat naast de eerste vier knoppen die de ander ook aansloeg: ESC F1 F3 F5 F7 F9 F11 DELETE END NUMLOCK + - 6. Nu heb ik een paar dingen geprobeerd met betrekking tot het resetten of herinstalleren van de standaard software van het toetsenbord, zonder enig succes.

Ik ben bang dat het iets met de hardware moet zijn, vooral omdat het zo systematisch lijkt te zijn, even functietoetsen en alle toetsen zoals ATL CTRL en SHIFT.

Is er iemand die enig idee heeft wat het kan zijn? Ik heb deze laptop namelijk pas een paar maanden.


mvg,

Twan Potters


P.S. Soms doet de linker ALT knop het opeens eventjes weer goed. Ik snap er niks van.
 
Laatst bewerkt:
100 punten, niet zelf mee gaan rommelen maar terug voor garantie.
Maak wel eerst even een backup voor je hem terugstuurt, je zou niet de eerste zijn die hem met een schone installatie terug krijgt en al zijn bestanden kwijt is.:o
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan