antivirus uitzetten

Status
Niet open voor verdere reacties.

okeee

Gebruiker
Lid geworden
28 jun 2004
Berichten
114
Ik heb panda antivirus titanium 2005 als ik de computer opstart start panda antivirus ook meteen op hoe zet ik dit uit
 
waarschijnlijk in windows taak beheer

start-->alle programmas-->bureau accessoires-->systeem werkset -->geplande taken
(bij xp)
 
wat start er eigenlijk precies op
een scan of het programma
 
Denk dat je het moet zoeken in je antivirusprogramma, moet ergens staan opstarten als windows opstart oid.
bijv bij opties.
 
Het programma start idd op. Ik heb gezocht bij opties, maar kon het niet vinden.
 
Ga naar Start-uitvoeren-typ hierin msconfig- ga naar het tablad opstarten-zoek hierin de link van je antivirusprogramma en vink deze uit.
Dan vraagt men om de pc opnieuw optestarten en normaal is dat dan inorde.

Jean

Normaal gezien moet je dit kunnen uitschakelen in je antivirusprog zelf, gaat dit niet dan denk eens na of er bij de installatie de vraag is gesteld om het prog te laten werken bij het opstarten (normaal wel). Is dat zo dan verwijder je het prog en installeer het opnieuw en kijk dan goed wat je aanvinkt.

jean
 
Uhhhh....ben ik nou gek of hoe zit dat??
Je antivirus prog moet toch opstarten en meedraaien??
 
Lijkt mij ook dat ie gelijk moet starten om je beveiliging te waarborgen,Maar okeee heeft andere plannen dus......oke. :thumb:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan