Automatisch doornummeren

Status
Niet open voor verdere reacties.

Geddie

Gebruiker
Lid geworden
7 apr 2011
Berichten
15
Beste lezers,

Beetje vage titel misschien, maar heb twéé problemen die te maken hebben met doornummeren.

Ik heb een vrij flink verslag gemaakt in Word 2007, zo'n 50 paginas, maar na een bespreking blijkt dat ik wat moet schuiven met hoofdstukken. De hoofdstukken heb ik 'handmatig' genummerd op de volgende manier: 1, 1.1, 1.2, 1.3, 1.3.1, 1.3.2. De koppen van de hoofdstukken heb ik wel aangegeven met Header 1, Header 2, en Header 3. Is er nu een manier om ze automatisch op nieuw te nummeren? Of ben ik daar nu te laat mee omdat ik de nummers niet gegroepeerd heb oid? Mooi zou het ook zijn als ik met het verschuiven van een hoofdstuk de nummers automatisch meeverspringen.

Nu moet ik in het verslag nog de bronnen nummeren. Dat wil ik als volgt gaan doen: [stuk tekst]¹. Het nummer ¹ verwijst dan naar een bron in de literatuurlijst. Ik heb vrij veel bronnen, dus nu wil ik dat als ik ergens een bron tussenvoeg dat de bronnen daarna automatisch een nummer verspringen.

Kan iemand mij hierbij helpen? Bij voorbaat dank!
 
Je kunt in het opmaakprofiel (Style) aangeven of, en zo ja, hoe, je de koppen wilt nummeren. Dat hoef je dus niet handmatig te doen. Wel zul je dan de zelf ingetypte nummers moeten verwijderen, want Word ziet die als gewone tekst. Je krijgt dus een dubbele nummering. Ook voor je bronverwijzingen kun je automatische codes maken. Nooit met de hand intypen, als dat niet nodig is. Je bent immers aan het tekstverwerken ;)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan