automatisch downloaden traceren

Status
Niet open voor verdere reacties.

Gimli

Verenigingslid
Lid geworden
5 aug 2001
Berichten
1.206
Deze vraag heb ik eerder gesteld, maar kwam in 't verkeerde toppic, waarvoor m'n excuses.

Ik zoek een programma'tje waarmee je data, die via internet automatisch op de computer wordt geïnstalleerd kunt traceren.
Dus als ik bv. een bestand download, dat ik dan de download informatie kan saven voor later gebruik.

Dit in verband met programma's die zich rechtstreeks op de computer downloaden, maar die ik op een computer wil plaatsen die geen internet aansluiting heeft.

Klinkt misschien ingewikkeld, maar is eigenlijk vrij simpel.
 
Vaak kan je met een downloadmanager het pad achterhalen waar het originele bestand zich bevindt. daardoor kun je het bestand ook "gewoon" downloaden en saven op je HD. alleen veel downloadmanagers zitten tot aan hun nek toe vol met spyware etc. Pas dus wel op wat je installeert.
 
Bedankt voor je antwoord, erbicom.

Ik heb Download Studio geïnstalleerd.

:)
 
Laatst bewerkt:
Aangezien ik de dingen die ik download nogal eens kwijt was laat ik ze tegenwoordig opslaan op mijn bureaublad. Geen gezoek meer :) Je kan natuurlijk ook een speciale map voor die dingen maken en ze daar in laten opslaan.

ps. vraag hoort óók niet hier:)
 
Hij stond bij remote control. Ik heb hem inmiddels verplaatst Gimli :)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan