B3d player verwijderen!

Status
Niet open voor verdere reacties.

Fredd

Gebruiker
Lid geworden
3 apr 2001
Berichten
240
Na het in werking zetten van Adaware6.0 kwam ik dus een hele lijst tegen van Brilliant Digital Entertainment dat volgens Adaware onder de noemer spyware moest worden geplaatst. Na nog even verder zoeken, want ik wist dat ik iets van een B3d player in mijn PC had, kwam ik het volgende bericht tegen op http://www.thomasscott.net/bde/
Na dit te hebben gelezen vond ik het nodig om jullie hiervan ook op de hoogte te brengen, dus bij deze!
Bij mij was het een overblijfsel van mijn Kazaa-tijdperk.
 
klopt
bij het installeren van de ouwere versies van kazaa vroeg hij nog of je BDE Viewer erbij wilde installeren (het antwoord hierop is natuurlijk nee ;)). tegenwoordig heb je een explorer-schermpje waarop je er echt zelf op af moet gaan, maar het hoort echt bij kazaa
zoals ik dan ook veel mensen aanraadt, download gewoon even regcleaner op http://download.com.com/3001-2094-10115517.html en verwijder het hier :thumb:
maar tis helemaal goed als je gewoon kazaa de vinger uitrijkt (dat mag nog toch ?) en kazaalite op www.kazaalite.nl download :thumb:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan