.bat vraag

Status
Niet open voor verdere reacties.

ellemoo

Gebruiker
Lid geworden
4 dec 2008
Berichten
126
Ik wil met het dubbel klikken van een .bat file (onder ms.dos) een directory met files en sub directories (incl files) verplaatsen naar een andere directory.
Wie kan mij helpen!!

Iets voor de oudere rotten onder ons!!!!!!!!

Ton
 
MOVE map bestemming

dus (voorbeeld):
MOVE "C:\Documents and settings\Testmap" C:\
verplaatst Testmap (met inhoud) zodat die map vanaf dan onder de hoofdmap van C: zich bevindt.
Wil je de map niet alleen verplaatsen maar ook een andere naam geven (dus bijv. "C:\Documents and settings\Testmap" moet verplaatst worden naar C:\ én de hoogste map in het geheel moet een andere naam krijgen, bijv. Testmap2), dan:
MOVE "C:\Documents and settings\Testmap" C:\
REN C:\Testmap C:\Testmap2

Let op:
a. Als je wilt kunnen bevestigen om reeds bestaande doelmap(pen)/doelbestanden te overschrijven, dan /-Y aan de MOVE regel toevoegen.
b. Het MOVE commando kan niet vanuit de te verplaatsen map zelf (of een submap ervan) uitgevoerd worden: "Het proces heeft geen toegang tot het bestand omdat het bestand door een ander proces wordt gebruikt."
Als je zeker wilt zijn dat het gaat werken, zorg er dan voor dat je via een commando in de hoofdmap van een schijfletter komt te staan in de batch-file vóórdat het MOVE commando wordt gegeven
CD \

Succes,

Tijs.
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan