beeld matriaal via een site?

Status
Niet open voor verdere reacties.

franklin123

Gebruiker
Lid geworden
8 feb 2001
Berichten
318
IK krijg in mei een kindje en wil een camara ophangen draaitloos (als dit kan) deze wil ik dan op een site zetten
NU mijn vragen
1. Kan ik op de site die dor mijn provider is toegekend dit maken (20mb)
2.Moet men dan een webserver laten draaien (heb ik me laten vertellen allleen weet ik niet wat dit precies is).
3. Hoe moet ik dit aanpakken en is dit mogelijk via de site van de provider?
 
1. ja
2. nee
3. Je hebt een webcam nodig, het liefst een beetje een goede. Dan krijg je er meestal een programma bij dat om de zoveel seconden (kan je instellen) een "foto" maakt en die zelf upload naar je webspace. HEt enige wat je dan moet doen is een pagina maken die om de zoveel seconden het plaatje ververst.

Ik gebruik zelf "coffeecup webcam", maar "webcamxp" is ook een goede; die werkt dmv een java applet op je website en die ziet er vrij "realistisch" uit.

Draadloos zal niet echt lukken, of je moet bereid zijn diep in de buidel te tasten. USB kan je verlengen tot een metertje of 6-7 en daarna houdt het op.


grtzz

t.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan