beeldscherm probleem

Status
Niet open voor verdere reacties.

Maud71

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
27 nov 2005
Berichten
3
Ik heb hier al t 1 en ander gevonden over beeldschermen, maar ik heb m'n probleem helaas nog niet kunnen oplossen. M'n vraag: kleurenkeuze is 2 of 16, AGP status is gedeactiveerd (dat laatste heb ik dankzij eerdere berichten hier kunnen vinden) chipset fabrikant = Silicon. Wie weet raad?
 
Maud, joh... wat is er eigenlijk aan de hand?

Lepel even op:
Wat gebeurt er
Wat is je OS [win95, 98, ME, XP, of iets heel anders]

Dan kunnen we misschien een beginnetje maken met de oplossing......
 
Windows 98 gebruik ik en het probleem is dit: ik krijg de beeldscherminstellingen niet meer goed. Ik heb alleen nog de keus uit 2 of 16 kleuren, met als gevolg dat de kleuren niet zijn zoals ze horen en bovendien is m'n scherm niet groot genoeg meer om n hele website weer te geven.
 
Drivers van je Videokaart installeren zou een oplossing zijn.
 
Hoi, bedankt voor de tip, maarreh hoe doe je dat? Ben nl niet echt thuis in de technische kant van m'n pc......
 
Heb je geen installatie cd van je grafische kaart? daar staan de drivers op.

Is dit niet, download dan het prog. Everest home, daar kan je kijken welke grafisch kaart in de PC zit, en dan de drivers gaan downloaden en installeren

Voor Everest

http://www.lavalys.com dacht ik
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan