Bestanden overzetten IDE > SATA

Status
Niet open voor verdere reacties.

GerardWonink

Gebruiker
Lid geworden
29 jan 2013
Berichten
5
Hallo, er is bij mij thuis een oude pc gecrasht met al mijn muziek erop. Deze computer had een IDE hardeschijf en verder heb ik alleen computers in huis met SATA aansluitingen. Ik wilde graag de muziek van de IDE harde shijf overzetten naar een computer met alleen SATA aansluitingen.
Nu heb ik op dealextreme een IDE naar SATA convertertje gekocht, die werkt gewoon prima, want ik kan zo in mijn oude harde schijf kijken als ik hem aansluit op mijn SATA computer.
Maar ik kan niet bij mijn muziek bestanden komen. Bij Deze Computer verschijnen verschillende mappen:
Lokale schijf (E:) (17.4/29.9 GB beschikbaar), hier kan ik gewoon door mijn schijf heen bladeren, maar staat geen muziek op.
Local Disk (F:) (19.9/20.02 GB beschikbaar), hier staat niks op.
Muziek (G:) (24.0kB/65.0 GB beschikbaar), deze is dus helemaal vol. Hier staat een map Backup op met een grootte van 64.7 gb en een tekstdocumentje oui_mem_leak.
In de Backup map staat heel veel bestanden waar ik niks mee kan. Is er een manier om uit deze map de muziek terug te zetten?

Naamloos.jpg

Naamloos2.jpg
 
Wat is de extensie van de bestanden binnen de back-up? Het kan zijn dat het programma dat de back-up maakte de bestanden beveiligd heeft en dat je ze dus met eenzelfde programma weer kan 'zien'.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan