Bestanden weggooien

Status
Niet open voor verdere reacties.

az-forever

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
31 jan 2006
Berichten
2
Misschien is mijn vraag hier niet echt op de goede plaats maar ik stel hem toch

Ik heb de laatste week problemen met het verwijderen van bestanden.
Bij bepaalde bestanden geeft hij elke keer een bericht dat het in gebruik is door andere personen of programma's.
Het gaat hier over een videobestand. Ik heb bij mijn processen gekeken, maar elk programma waarvan ik het kon bedenken waar het in gebruik bij was staat gewoon uit. Zelfs wanneer ik mijn computer opstart en het bestand meteen probeer te verwijderen geeft hij dezelfde foutmelding en kan ik het bestand niet weggooien.
Weet iemand de oorzaak van mijn probleem en weet iemand misschien een oplossing waardoor ik het bestand wel weg kan gooien.
Heb vandaag ook nog een McAfee virusscan en Hitmanpro een complete scan laten doen, hierbij geen opvallende vondsten..
bvd
 
Even in veilige modus opstarten en dan verwijderen. Je komt in veilige modus door tijdens het starten van de pc op F8 te trommelen.
 
Probeer het volgende eens

Ga naar Start > Uitvoeren en type dan in > regsvr32 /u shmedia.dll , en druk op OK

Als het goed is wordt hiermee je media files ( AVI, MPEG ) ontkoppeld van programmaas zoals je windows media speler, op een of andere manier wil de windows media speler direkt kunnen beschikken over dit soort besatnden waardoor ze in gebruik zijn.

Lukt het hier nog niet mee dan kan je dit volgende gratis programma dowloaden om dit soort problemen te omzeilen.

http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/Unlocker.shtml
 
heb uitvoeren regsvr32 /u shmedia.dll gedaan
Daarna kon ik het bestand verwijderen
mijn dank is groot :)
 
:) Oke mooi :thumb:

Schrijf het ergens op of bewaar dat commando in een tekst bestandje want et kan zijn dat je het in de toekomst nog eens nodig hebt.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan