brander proggie

Status
Niet open voor verdere reacties.

excelsior

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
7 dec 2002
Berichten
1.458
Ik heb net win xp geinstallt maar mijn computer maker is ibm, die leveren standaard cdtjes met software en recovery. Op die cdtjes staat easy cd creator 4. Maar ik kan hem niet openen. Andere programmas kan ik niet installeren of kan mn brander niet lezen. Maar ik weet niet wat ik nu moet doen. Een branderprogramma zoeken die correct werkt, Maar Waar?
 
ik denk yen eerste dat je vraag hier niet goed staat?
moet in win xp !

maar doet de standaard brnder van xp het ook niet?
 
Geplaatst door seeburg100
ik denk yen eerste dat je vraag hier niet goed staat?
moet in win xp !

maar doet de standaard brnder van xp het ook niet?

Er zit geen standaard brander op. Ik had eerst me die had als standaard brander eays cd creator. Maar nu ben ik overgegaan van win ME naar win XP
 
windows xp heeft standaard een brandprogramma, tenminste nij mij wel ga maar naar mijn computer en dan je brander aanklikken, dan staat er bovenaan bestanden op cd zetten, en zo kan je muziek en data branden!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan