Call of Duty united offensive probleem

Status
Niet open voor verdere reacties.
Tja heb wel een oplossing voor je.
Zou je vandaag nog kunnen spelen.
Ga na de winkel en koop de Deluxe Edition.
Als ik me niet vergis kost die nu iets van 25 euro.
Je hebt dan CoD1 en UO.
 
hij doet t nog steeds niet, en ik wil hem graag weer spelen. ik krijg dus wat in de bijlage staat.
 

Bijlagen

  • cod.jpg
    cod.jpg
    22,1 KB · Weergaven: 30
Heb je een verse installatie gedaan zoals eerder beschreven?
Deïnstalleer de game eens op officiele manier via het start menu, en verwijder ook de map CoD in C:\Program Files\Activision (als ik mij goed herinner).

Installeren dan de gamen eens opnieuw.
 
Het spel deed het eerst altijd wel goed, maar toen heb ik m een keer ge-unstalled, en een tijdje later weer geinstalleerd, en toen kreeg ik telkens dat zwarte beeld, ook na nieuwe installaties.

Direct-x 9c
AMD atlon 2600
geforce 5600fx
 
Dan zou ik niets anders weten dan dat er iets mis is met je installatie bestand, een originele cd had je zei je, dus zou ik zeggen dat er één of ander bestand beschadigt is of iets dergelijks.
 
JE hebt niet 2 verschillende versies geinstalleerd?, bijvoorbeeld een nederlandse call of duty en een engelse call of duty uo
 
Kzag de vraag nog niet in de pogingen staan: Zijn je videokaart drivers up to date?

en als je alleen Cod installeerd gaat het dan wel goed?
en heb je mods geinstalleerd?
 
Laatst bewerkt:
Alles is up to date. Ik wil dus nu call of duty 1 gaan spelen, maar krijg nog steeds dit beeld, terwijl ik heb ooit wel gespeeld heb op deze computer.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan