Ik denk dat je inderdaad beter opnieuw kunt beginnen.
Die windows xp cd is dit een legale en opstartbare versie?
1- Anders kun je misschien eens proberen om zelf een windows cd te creëren met het programma nlite. Met nlite kun je een eigen cd creëren naar eigen wens. Er is een optie "onbeheerde setup" Hier kun je de sleutel en gegevens invoeren,zodat je er tijdens de installatie geen omkijken meer aan hebt. echt ideaal. Ook kun je drivers en updates toevoegen. Uiteraard kun je ook een bootable dvd maken als je geen cd meer hebt!
Hier een link met uitleg ed. Proberen kan altijd, er kan niet veel fout gaan (behalve misschien een mislukte dvd of cd) en als het lukt heb je een snelle installatie dvd van windows sp3 naar eigen wens.
2- Uiteraard kun je ook nog eens de cd kopiëren.
3- Wat je ook nog kunt doen is:
- Een map aanmaken met de naam xp-sp3
- De inhoud van de originele windows xp sp3 kopiëren, en in de map xp-sp3 plakken!
- Vervolgens met nero een gegevens dvd maken door nero express>gegevens dvd>toevoegen (de map xp-sp3)>sluiten>volgende>branden te klikken.
Vergeet niet om de laagste snelheid te nemen (X4) en niets te doen tijdens het branden!
Succes maar weer...