CDROMDRIVE insteekmodule

Status
Niet open voor verdere reacties.

egkok

Verenigingslid
Lid geworden
25 mrt 2001
Berichten
4.445
Besturingssysteem
Win 11
Ik moet een cdromdrive vernieuwen in een fujitsu-siemens laptop L 1300. Het is een slimline insteekmodule, maar weet niet wat daar precies mee wordt bedoeld. Moet de bodem er toch af??
 
Hallo

Het toestel dient uiteraard te worden geopend....

Gezien uw vraagstelling lijkt het mij echter beter om dit te laten doen ...

Peter
 


Bedankt, ik had hem al zelf gevonden, merkwaardigerwijs zat er een hele rand extra omheen die er eerst af moest om hem in de bay te kunnen schuiven, dat moet je dan ook maar weten, daarna schoof ik hem er zo in, alleen het frontje was te dun zodat de speler een beetje naar binnen zit, nu dus nog een ander frontje versieren, niet echt lekker zonder meer compatable. Bedankt in ieder geval ik kan op deze site waarschijnlijk wel aan zo'n frontje komen hoop ik.
 
Hallo

Het toestel dient uiteraard te worden geopend....

Gezien uw vraagstelling lijkt het mij echter beter om dit te laten doen ...

Peter


Nee er zit gewoon een schroefje aan de onderkant, als dit los is trek je de oude cdspeler er zo uit. Dus probleem opgelost. Alleen past nu wel alles maar er zit een inham omdat het frontje te dun is, ik moet een dikker frontje hebben.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan