Cijfers ipv letters

Status
Niet open voor verdere reacties.

droersch

Gebruiker
Lid geworden
31 okt 2001
Berichten
379
ik heb een Acer travelmate C300 laptop en sinds gisteren heb ik een Logitech draadloze muis en toetsenbord gekocht. Werkt allemaal prima totdat ik weer het toetsenbord van de laptop zelf wil gebruiken. De toetsen van de num lock zitten op de 789UIOJKLM,. toetsen. Dus als ik een U wil toetsen krijg ik een 4, een I is een 5, enz.

De enige manier om dit tegen te houden is door de Fn toets tussen de CTRL en ALT toets ingedrukt te houden.

Dit is allemaal erg irritant zul je begrijpen. ik heb al nieuwe drivers geinstalleerd van de Acer website maar dit heeft niet geholpen. heeft iemand een idee hoe ik dit probleem kan verhelpen?
 
Waarschijnlijk staat num-lock aan. Op laptops soms lastig te vinden. Dit is vaak met de FN-toets in combinatie met een functietoets uit te schakelen. Kijk naar lampjes op de laptop. Die zouden aan/uit moeten gaan.
 
Damn! Inderdaad je hebt gelijk, Num Lock stond aan. :o :o :o

Thx!!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan