COD 2 foutmelding installeren

  • Onderwerp starter Onderwerp starter jtr
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

jtr

Gebruiker
Lid geworden
17 nov 2008
Berichten
55
Help Mij,

Ik wou net weer even oldskool COD 2 gaan installeren, maar bij het erin stoppen van de cd kreeg ik deze foutmelding waardoor ik de game niet kan installeren/spelen:

33bkd9u.png


Wie kan mij helpen, ik wil het spel namelijk weer graag spelen :o

jtr :thumb:
 
In Search of Sunrise schreef op zaterdag 21 april 2007 @ 23:38:
Dit probleem liep ik ook tegen vandaag. Ik wilde call of duty 2 installeren en begon het te miepen over msvcr80.dll dat deze niet te herstellen was. Zelfde foutmelding als vermeld in de startpost. Ik dacht eerst dat het aan .NET framework lag dat deze niet geïnstalleerd was, maar niet dus.
Ik kon uiteindelijk wel call of duty 2 spelen, hetzij via een omweg.
Bij deze computer naar de dvd speler gaan en openen kiezen. Met setup.exe kun je het dan installeren. Vervolgens via start kun je 'm dan opstarten.
 
Ik kan het spel wel via die manier opstarten maar ik krijg tijdens het spelen nog steeds errors waardoor ik het spel niet verder kan spelen?
 
Deze error:

dp90kx.png


Pff, helpt opnieuw installeren misschien?
 
Volgens veel mensen zou een herinstallatie en opnieuw updaten, het spel weer aan de gang moeten krijgen.
 
Heb hem dus opnieuw geinstalleerd maar nu krijg ik direct voor de installatie al deze melding:

8vswg5.png


Tijdens het spelen krijg ik weer die errors, hoe kan dit toch? HELP :o
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan