Commodore 64

  • Onderwerp starter Onderwerp starter cbpv
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

cbpv

Gebruiker
Lid geworden
6 mrt 2004
Berichten
14
Misschien vindt je mij van de oude stempel als ik zeg dat ik nog steeds graag vele Commodore 64 spellen speel. Ik vind ze in elk geval leuk.
Ik gebruik hiervoor op de pc een emulator (Vice 1.14). Nadat ik deze zip-file had uitgepakt, kon ik direct die oude spellen spelen.
Ik heb nu echter een backup terug moeten zetten en wat wil het geval? Het geluid en de joysticks werken niet meer.
Kan iemand mij helpen??
 
Ik heb geen enkel verstand van de Commodore 64 (en ja, tis van de oude stempel :)), maar kzou zeggen, aangezien je joystick poort en je geluidsdingus op de videokaart zitten (tenzij je een usb joystick hebt) dat je even je geluidskaart overnieuw installeert, werkt dit niet, dan zou ik ten eerste je emulator opnieuw installeren. Nog steeds geen resultaat? Dan kan je in de instellingen gaan sleutelen van de emulator. Kijk in de instellingen bij geluid en "input device" of hoe ze het ook mogen noemen. Zitten de juiste plugins (soms werken oude emulators nog met deze) ook op de juiste plaats?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan