Hoi Ambertje,
Als de Datum een identifier kan zijn, is dat natuurlijk prima; het gaat er denk ik om dat je een constante hebt op basis waarvan je een nieuwe ID wilt kunnen maken. Bij een Toevoegquery kun je dan probleemloos handmatig een nieuwe ID laten berekenen met de DLookup functie, die de hoogste ID uit de tabel ophaalt en met +1 verhoogt. Deze nieuwe waarde zet je dan in het veld Import_ID. Als je per dag meerdere imports wilt kunnen doen, kun je misschien nog de tijd vastleggen op basis van uren; dan kun je elk uur een nieuwe import draaien, mocht dat nodig zijn.
Mercikes Michel dat lijkt me een goede oplossing.
Ik probeer nu effe een goede functie uit te werken, klopt deze redenering een beetje?
ID

Ik kan het nog niet volledig testen want in mijn tabel staan al meerdere maanden aan gegevens en daar zit geen automatische ID veld in.
Kan ik dit veld (waar ik de prim.key op zet) nog toevoegen zonder dat dit invloed heeft op de vooraf ingestelde importspecificaties?
Groetjes,
Ambertje